Forum-sve o konjima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum-sve o konjima

za ljubitelje konja i životinja
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 My Horse Garda dnevnik

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
My Horse Garda

My Horse Garda


Broj postova : 87
Join date : 19.03.2009

My Horse Garda dnevnik Empty
PostajNaslov: My Horse Garda dnevnik   My Horse Garda dnevnik Emptypet oľu 20, 2009 4:08 am

Pripust...

Vrijeme radenje : 14.3.2009. - Subota
Mjesta radnja:
1. mjesto radnje: Kuća čovjeka od kojeg smo posudili prikolicu
2. mjesto radnje: Hrgovljani, štala u kojoj je Garda
3. mjesto radnje: put
4. mjesto radnje: Oroslavlje
5. mjesto radnje: Hrgovljani
6. mjesto radnje: Kuća čovjeka od kojeg smo posudili prikolicu

Opis radnje:

1. mjesto radnje : Kuća čovjeka od kojeg smo posudili prikolicu

Ujutro sam se ustala oko 9h i moj tata i ja smo krenuli prema kući čovjeka koji nam je trebao posuditi prikolicu kako bi mogli prevesti Gardu do Oroslavlja na pripust.

2. mjesto radnje: Hrgovaljni, štala u kojoj je Garda

Uzeli smo prikolicu za dva konja i otišli do Garde. Prvo smo ju na nježniji način pokušali uvesti u prikolicu. Znači, polako i bez korbača. Strgala je oglav i pobjegla. Onda smo joj stavili neki stari oglav i udarili je korbačem. Bez problema je ušla:lol:

3. mjesto radnje: put

Sve smo zakopčali i krenuli. Moj pradjed je išao sa nama. Na pola puta smo stali da provjerimo jel sve u redu sa Gardom. Pošto je sve bilo u redu nastavili smo dalje.

4. mjesto radnje: Oroslavlje

Bili smo već blizu kada nam je gospođa Snježana počela mahati. Ona je išla sa svojom kćeri Valentinom iz dućana. Onda smo ih pustili da nas dovedu do njihove kuće. Stali smo u dvorište i izveli Gardu van. Oni su je onda stavili u jedan box gdje je bila i prije nego što smo ju kupili. Onda su izveli jednog prekrasnog pastuha - Sixtusa.

My Horse Garda dnevnik OroslavljePripust

Mene je očarao na prvi pogled, ali nažalost nemamviše njegovih slika jer mi je glupi aparat crknuo Odarbrali smo njega i oni su izveli Gardu. Skočio je na Gardu. Poslije je gospođa Snježana odvela Gardu na lonžu. Garda će kod njih ostati mislim, negdje oko 18 dana Malo smo još pričali. Dok su oni pričali Valentina mi je dala PREKRASNE kalendare i postere sa haflingerima i jedan veliki kalendar sa nekom drugom pasminom. Kasnije smo otišli.

5. mjesto radnje: Hrgovljani

Odvezli smo djeda njegovoj kući i malo počistili prikolicu. Malo smo bili kod bake i djeda i pričali.

6. mjesto radnje: Kuća čovjeka koji nam je posudio prikolicu

Vratili smo čovjeku prikolicu. On nam je još pokazao svoju kobilu sa malim ždrebetom. Ždrijebe je imalo 2 tjedna. Baš je bio medeni Razz
[Vrh] Go down
iv@:) AdMiNiCA
Admin
iv@:) AdMiNiCA


Broj postova : 541
Join date : 17.03.2009
Age : 31
Lokacija : Na KoNJu

My Horse Garda dnevnik Empty
PostajNaslov: Re: My Horse Garda dnevnik   My Horse Garda dnevnik Emptyuto tra 14, 2009 1:37 pm

super,baš san se unijela u čitanje,napiši još nešto kiss
[Vrh] Go down
https://plemenite-zivotinje.forumcroatian.com
Lipizzan lover

Lipizzan lover


Broj postova : 165
Join date : 14.04.2009
Age : 30
Lokacija : štala-kuća

My Horse Garda dnevnik Empty
PostajNaslov: eee   My Horse Garda dnevnik Emptyuto tra 14, 2009 1:41 pm

baš je prekrasan ovaj pastuh.....stvarno je lijep.....
[Vrh] Go down
Sponsored content





My Horse Garda dnevnik Empty
PostajNaslov: Re: My Horse Garda dnevnik   My Horse Garda dnevnik Empty

[Vrh] Go down
 
My Horse Garda dnevnik
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» My Horse Garda
» My Horse Garda
» moj dnevnik....
» Dnevnik iz kampa
» Paint horse

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum-sve o konjima :: Naš dnevnik i priče-
Forum(o)Bir: