Forum-sve o konjima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum-sve o konjima

za ljubitelje konja i životinja
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 I ja sam odlučila pisati priču xD

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Žoumiba

Žoumiba


Broj postova : 143
Join date : 16.04.2009
Age : 30
Lokacija : Svugdje po malo...

I ja sam odlučila pisati priču xD Empty
PostajNaslov: I ja sam odlučila pisati priču xD   I ja sam odlučila pisati priču xD Emptyčet tra 16, 2009 6:38 am

Ova priča je o 1 krdu konja...
U tom krdu bilo je 15 konja.
Alfa kobila se zvala Ice queen i ona je andaluzer.Ima vatrenu narav.Bijele je boje i ima 14 godina:
I ja sam odlučila pisati priču xD Rc38fc

Njena kćer koja će ju nasljediti je isto andaluzer.Zove se Frost .Ona je sive boje i ima 6 godina.Ima smireniju narav,ali je jakooo hrabra:
I ja sam odlučila pisati priču xD 29mnhxe

Sada ću vam predstaviti ostale članove:
Cona je kobila Lipicanerka.Ima 8 godina.Voli se praviti važna:
I ja sam odlučila pisati priču xD 2s1vz3s

Kalahari je arapica.Najbrža je u krdu i jako je temperamentna.Palomino je boje i ima 4 godine:
I ja sam odlučila pisati priču xD 6gvii0

Autumn Wind je paint kobila.Jako je mirna.Ima 10 godina:
I ja sam odlučila pisati priču xD Slk6sj

Black Willow je frizijka.Crne je boje,ima 11 godina i umišljena je:
I ja sam odlučila pisati priču xD Z1shi

Poker Prize je engl.punokrvnjak.Ima 7 godina i sramežljiva je i plaha:
I ja sam odlučila pisati priču xD 2z69o38

Sundancer je Gypsy Vannerka.Druželjubiva je i uvijek se elegantno drži.Ima 12 godina:
I ja sam odlučila pisati priču xD W1ee82

Castaway je isto G.V.Ona je kćer od Sundancer i ima 10 mj:
I ja sam odlučila pisati priču xD Ot3nes

Try Me Hot je Q.H. Jako je brza i izdržljiva.Ima 9 godina:
I ja sam odlučila pisati priču xD Vql5r9

Hot Shot je mješanac između Q.H-a i appaloose.On je sin od Try Me Hot.Ima 2 godine:
I ja sam odlučila pisati priču xD 2q01zxz

Fedora je connemara kobila.Ona je najveći mrgud u krdu,voli zadirkivati druge konje.Ima 5 godina:
I ja sam odlučila pisati priču xD 2cz2b9c

Bliss je haflingerka.Jako je lijena i voli se izležavati na suncu.Ima 8 godina:
I ja sam odlučila pisati priču xD Kcfihd

Dazling Spirit je mustang.Najpametnija je u krdu i samozatajna je.Svi konj u krdu ju vole.Ima 10 godina:
I ja sam odlučila pisati priču xD 2v1vq8l

Hollander je G.V.On je zaštitnik krda i pastuh je.Jako je hrabar i štiti svoje krdo,ali nekad zna biti grub prema ždrjepcima.Ima 12 godina:
I ja sam odlučila pisati priču xD Qowrxk

Evo sada sam vam predstavila likove,a priču ću započeti sljedeći put... Wink
[Vrh] Go down
iv@:) AdMiNiCA
Admin
iv@:) AdMiNiCA


Broj postova : 541
Join date : 17.03.2009
Age : 31
Lokacija : Na KoNJu

I ja sam odlučila pisati priču xD Empty
PostajNaslov: Re: I ja sam odlučila pisati priču xD   I ja sam odlučila pisati priču xD Emptyčet tra 16, 2009 6:41 am

kako super affraid srčeko
naj mi je Ice queen srčeko
[Vrh] Go down
https://plemenite-zivotinje.forumcroatian.com
Žoumiba

Žoumiba


Broj postova : 143
Join date : 16.04.2009
Age : 30
Lokacija : Svugdje po malo...

I ja sam odlučila pisati priču xD Empty
PostajNaslov: Re: I ja sam odlučila pisati priču xD   I ja sam odlučila pisati priču xD Emptyčet tra 16, 2009 6:45 am

Hvala! zaljubljen
Meni je naj Dazling Spirit i Frost.
[Vrh] Go down
Žoumiba

Žoumiba


Broj postova : 143
Join date : 16.04.2009
Age : 30
Lokacija : Svugdje po malo...

I ja sam odlučila pisati priču xD Empty
PostajNaslov: Re: I ja sam odlučila pisati priču xD   I ja sam odlučila pisati priču xD Emptyčet tra 16, 2009 1:03 pm

Dakle...Jedne večeri na ranču gospodina McHalley-a izbio je veliki požar.Njegova kćer Kyra se prva probudila i obavjestila tatu,brzo se ustao iz kreveta i prvo otrčao do štale.Požar je već zahvatio cjelu štalu i nije imalo smisla čekati vatrogasce,pa su njih dvoje odmah krenuli oslobađati konje:Ice Queen,Frost,Conu,Kalahari,Autumn Wind,Black Willow,Poker Prize,Sundancer,Castaway,Try Me Hot,Hot Shot,Fedoru,Bliss i Hollandera.
Svi konji su u punom galopu bez razmišljanja krenuli prema najbližem brdu,da se sklone od požara.Autumn Wind je malo zaostala za njima jer je bila jako privržena Kyri i nije htjela otići bez nje,Kyra se oprostila sa njom i potjerala ju za ostalim konjima.Autumn Wind je uskoro nestala u šumu za njima...

Proveli su cijelu noć tumarajući šumom,jer nisu znali kako bi i šta bi,jednostavno su bili prestrašeni jer nisu navikli na život u divljini.Naposljetku su našli jedan proplanak sa puno trave i odlučili su prenočiti tamo.Cjele noći se čulo režanje puma i siktanje zmija,plaha Poker Prize nije mogla spavati...

Sljedećeg jutra ih je probudilo prženje jutarnjeg sunca,bilo je jako vruće pošto su tamo ljetni mjeseci kipući.Cjelo krdo nije znalo šta da radi jer nisu još ni shvatili da će uskoro postati divlji konji.Laganim kasom krenuli su nizbrdo prema potočiću.Tamo su se napojili i pasli su sve do podneva zelenu travu koja je bila ukusnija od sijena.

Popodnevno sunce je još jače pržilo...Krenuli su natrag prema šumi da se odmore u hladovini.Svi su bili još uvijek prestrašeni,no Autumn Wind se zabrinula za njihovu sudbinu.
Ice Queen je bila najstarija pa ju se trebalo najviše poštivati te je tako Autumn Wind razgovarala s njom.
A.W:Što će biti sad s nama?Požar je već sigurno ugašen,trebali bismo se vratiti na ranch.
I.Q:Bolje ne,bojim se vratiti tamo tko zna šta se desilo.Znam da su svi prestrašeni ali ovo je samo privremeno rješenje...

Autumn Wind je bila razočarana njenom odlukom,ali ju je morala poslušati.Jako joj je nedostajala Kyra...Polako se odšetala natrag na svoje mjesto i razgovarala je sa Kalahari.

Sunce je počelo slabije grijati i već su cvrčci sjeli na grane i počeli cvrčati.
Ice Queen je odvela krdo na mali proplanak gdje su išli pasti travu,a Castaway i Hot Shot su zaigrano trčkarali oko Hollandera koji nije baš volio ždrijepce.Počeo je živčano mahati repom i zanjištao je.Ždrijepci su shvatili upozorenje i makuli su se od njega.
Fedora i Bliss(male tračerice krda) su pohlepno pasle travu i odmjeravale Black Willow.
Kako je Black Willow jako umišljena ponosno i puna energije je dokasala do njih i neprijateljski se obrusila na njih:
B.W:Šta vas dvije male umišljene ponice mene odmjeravate?!Znam da sam ljepša od vas i da ste ljubomorne,ali ko vam kriv.

Fedora i Bliss su se naljutile.Fedora je pokušala udariti Black Willow kopitom ali je promašila.

B.W:Hmph...
I umišljeno odkasa do Cone gdje su se njih dvije nastavile natjecati-tko ima gracioznije pokrete.

Pala je noć,pume su počele izlaziti iz svojih brloga,a cijelo krdo je odgalopiralo do proplanka na kojem spavaju.

Pao je mrkli mrak i svi konji su zaspali.Čula se samo pjesma cvrčaka i hukanje sova.Ali...To nije bilo jedino što se čulo...Frost se trznula i probudila,nešto je čula!Činilo se kao nekakvo siktanje među travom,ali bila je uvjerena da to nije zmija.Naglo je sve utihnulo i onda...Odjednom gromoglasan topot konja...

Nastavak slijedi u sljedećem postu
[Vrh] Go down
iv@:) AdMiNiCA
Admin
iv@:) AdMiNiCA


Broj postova : 541
Join date : 17.03.2009
Age : 31
Lokacija : Na KoNJu

I ja sam odlučila pisati priču xD Empty
PostajNaslov: Re: I ja sam odlučila pisati priču xD   I ja sam odlučila pisati priču xD Emptyčet tra 16, 2009 1:46 pm

Super,jedva čekam nastavak srčeko
[Vrh] Go down
https://plemenite-zivotinje.forumcroatian.com
Žoumiba

Žoumiba


Broj postova : 143
Join date : 16.04.2009
Age : 30
Lokacija : Svugdje po malo...

I ja sam odlučila pisati priču xD Empty
PostajNaslov: Re: I ja sam odlučila pisati priču xD   I ja sam odlučila pisati priču xD Emptypet tra 17, 2009 4:29 am

...
Frost se učinilo da vidi nekakvu veliku crnu životinju kako punom brzinom juri prema njima.Mislila je da je to medvjed ali prepoznala je rzanje i topot kopita.Cjelo krdo se probudilo i ždrijepci su uplašeni počeli trčati oko kobila,odjednom je topot utihnuo...Hollander kao zaštitnik se oprezno približavao toj životinji,ali nije mogao razaznati što je to u mraku.
Predivna crna mustangica je izišla na njihov proplanak obasjan mjesečinom,na kojem je imalo dovoljno svjetla da krdo razazna da se radi o konju.Svi su se povukli unazad jer nikada nisu upoznali divljeg konja i nisu znali kakvog su ponašanja.Hollander joj je prišao i naredio da se predstavi i da kaže zašto je došla tu.
D.S:Ja sam mustang i ime mi je Dazling Spirit.Došla sam do vas da vas pitam dali se mogu pridružiti u vaše krdo pošto je moje mene odbacilo.Vidjela sam da ste sigurno zalutali i mogu vam pomoći da se snađete u ovoj divljini...

Hollander je pitao Ice Queen dali se ona slaže sa time.

I.Q:Dobro primljena si u krdo ako obečaš da ćeš nam pomoći preživjeti u divljini.

Zatim se cjelo krdo uzbunilo i počelo rzati i njištati,nisu se složili s idejom da postanu divlji konji.

Sundancer se pobunila da i oni moraju imati pravo glasa,a Ice Queen joj je rekla da se moraju svi pomiriti da nema povratka,da od sada žive u divljini i da će se poštivati pravila krda.
Nikome se nije sviđala pomisao da će im netko biti na vlasti,niti Ice Queen-in zapovjednički ton.

Tako je cjelo krdo sve do zore razgovaralo i dogovaralo se s Dazling Spirit...

Stiglo je jutro iako su spavali jako malo svi su bili odmorni.Dazling Spirit im je odlučila pokazati gdje je najbolje mejsto za jutarnju pašu i za napojiti se,gdje je najbolje otići za nesnosnih vrućina i gdje je njbolje prenoćiti.
Kada su obišli sva ta mjesta umorili su se i odlučili se napojiti i malo odmoriti u hladu.
Sve kobile krda su se počele razgovarati.Ice Queen kao alfa krda je udaljena stajala od krda i razgovarala sa Frost koja ju je uvijek pratila.Hollander je stajao na jednoj stijeni pazeći da na krdo ne vreba opasnost.
Dazling Spirit se pridružila kobilama koje su raspravljale dali bi Ice Queen trebala biti alfa ili Dazling Spirit.
Try Me Hot je htjela da Ice Queen bude alfa,Bliss nikako nije htjela prihvatiti to jer je Dazling Spirit puno iskusnija i naviknuta je na takav život.
Kalahari je odvažno rekla:Treba poštivati krdska pravila,alfa kobila je uvijek najstarija kobila i stoga je Ice Queen!
Svi su se pomirili s time i nastavili pasti travu.
Dazling Spirit je stajala po strani i zamišljeno promatrala ostale kobile...
Predvečer kada su svi bili odmorni i siti,Dazling Spirit je predložila da ih odvede na "izlet" po planini da se bolje snalaze.
Odgalopiralo je cijelo krdo dok se ne spusti noć.

Kada je pao mrak vraćali su se na mjesto za prenočište,a predovodila ih je naravno I.Q.
D.S je najednom zastala i prigušenim glasom viknula I.Q da zaustvai krdo.Svi su stali i utihnuli...D.S je pažljivo osluškivala i najednom vikula PUMA!!!
Krdo je počelo paničariti,svi su njištali propinajli se i rzali.Hollander se stao na kraj krda sa strane sa koje je puma prilazila i bio je spreman braniti krdo.Samo se začulo glasno RAWR i puma je već bila na Fedori.Srećom Fedora kakva je žilava,svom snagom se počela ritati,bacati,njištati i puma padne.Hollander je odmah dotrčao i potjerao pumu snažnim udarcem kopita,začas je nestade u grmlju...

Cjelo krdo je bilo sretno što nitko nije stradao osim par ogrebotina koje je Fedora zadobila.Svi su njištali i skakutali,jedino je Dazling Spirit došla i smireno rekla:Nemojte se sada previše uzbuđivati.Sigurno ovo nije prvi put da će vam krdo napasti puma,moje je krdo već bilo 3 puta napadnuto i jednom mi je puma usmrtila ždrijebe...No nećemo sad o tome...

Krdo je spuštenih glava polako krenulo do proplanka na kojem prenoćuju.
Uskoror su stigli i zaspali,sli ne svi...Svi osim Cone,nešto ju je toliko mučilo da nije mogla zaspati i odkasla je u mračnu šumu...


Nastavak u sljedećem postu
[Vrh] Go down
iv@:) AdMiNiCA
Admin
iv@:) AdMiNiCA


Broj postova : 541
Join date : 17.03.2009
Age : 31
Lokacija : Na KoNJu

I ja sam odlučila pisati priču xD Empty
PostajNaslov: Re: I ja sam odlučila pisati priču xD   I ja sam odlučila pisati priču xD Emptypet tra 17, 2009 4:53 am

superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,čekam nastavak zaljubljen
[Vrh] Go down
https://plemenite-zivotinje.forumcroatian.com
Žoumiba

Žoumiba


Broj postova : 143
Join date : 16.04.2009
Age : 30
Lokacija : Svugdje po malo...

I ja sam odlučila pisati priču xD Empty
PostajNaslov: Re: I ja sam odlučila pisati priču xD   I ja sam odlučila pisati priču xD Emptypet tra 17, 2009 4:59 am

zaljubljen
[Vrh] Go down
Žoumiba

Žoumiba


Broj postova : 143
Join date : 16.04.2009
Age : 30
Lokacija : Svugdje po malo...

I ja sam odlučila pisati priču xD Empty
PostajNaslov: Re: I ja sam odlučila pisati priču xD   I ja sam odlučila pisati priču xD Emptysub tra 18, 2009 8:37 am

Otkrit ću vam što je Conu mučilo.Cona je išla na pripust kod jednog pastuha(još prije požara) i bojala se kada se oždrebi da Hollander ne ubije ždrijebe jer nije njegov potomak...
Nastavak priče:
...
Cona je prestrašena odkasala u mračnu šumu.Kada je ušla u šumu usporila je i osvrnula se oko sebe da vidi dali ju vreba opasnost.Krenula je dalje i odjednom čula nekakvo režanje,prestrašila se i brzo krenula u galop.
Galopirala je već pola sata,odjednom je vidjela kao nekakvo malo svjetlo na kraju šume.Stala je i razmišljajući ga gledala 2 minute,zatim je nastavila galopirati prema svjetlu...

Osvanulo je jutro.Krdo se probudilo i ubrzo primjetilo da nema Cone.Prestrašili su se i zabrinuli(mislili su da ju je nekakva zvijer po noći zaklala i odvukla u šumu).Nisu joj nikako mogli pomoći,pa su odlučili nastaviti živjeti kao i prije.Kada su se vratili s jutarnje paše Dazling Spirit je došla do Ice Queen i šapnula joj je:Nemojte se previše brinuti za Conu.Ovo je život divljeg konja i bit će tužnih situacija kao i sretnih...
I odšetala je.
Dan je brzo prošao,spustila se noć već,a konji su radili sve kao i inače.Naposlijetku su otišli spavati...

Dan i nije bio tako lijep za Conu.Ona je cijeli dan putovala do mjesta gdje je vidjela to svjetlo.Kada je došla do tamo vidjela je puno konja,jakooo puno konja.No nešto je bilo čudno.Konji su bili zatvoreni ogradom i svi su više manje nili točkasti sa perima u grivi i oznakama plave i crvene boje po tijelu.U daljini je čula čovječji glas,govorio je jezikom koji ona nikako nije mogla prepoznati.Sakrila se iza velikog drveta i prisluškivala.Dolazila su 2 čovjeka i razgovarala su čudnim nerazumljivim jezikom.Oboje su imali perje na glavi i imali su crvenkastu kožu sa oznakama crvene i plave boje(kao i konji koje je vidjela).Sve joj se to doimalo jako čudno,nikada nije vidjela takve ljude.Bojala ih se.Onda je vidjela da ta 2 čovjeka izvode van 2 konja.Čudno,mislila je.Nisu stavili ni sedla ni uzdu,niti su konji bili potkivani kao na ranču na kojem je ona živjela.Ali ipak ljudima to nije zasmetalo da ih zajašu.Sve joj je to bilo jako čudno.Čim su se oni udaljili sa konjima odlučila je razgovarati sa ostalim konjima.
Cona:Hej,zašto ste vi tu,jesu li vam ono gospodari?
1.Konj:Da,svi smo bili slobodni ali su nas oni tu zatočili.
Cona:Ja ću vas nekako osloboditi...
2.Konj:Brzo,makni se,bježi!!!Vraćaju se,zatočit će i tebe!

I Cona udri u galop i odluči nikada se više vratiti na to mjesto...

Prošla su 2 tjedna.Došla je sezona parenja.Bilo je vrijeme da Hollander potjera iz krda Hot Shota jer je on već bio odrasli pastuh sada(krdo može imati samo 1 pastuha).Počela je borba između njih dvoje.Prašina se dizala,čulo se njištanje,rzanje i udarci kopita.Sve je to trajalo 15 minuta dok Hot Shot nije pao na zemlju...
Hollander je dokazao da je on jači i da je vrijeme da Hot Shot napusti krdo.Spuštene glave Hot Shot i Try Me Hot su razmjenili posljednje poglede.Tada se Hot Shot propeo na zadnje noge i zanjištao u znak pozdrava krdu.
I ja sam odlučila pisati priču xD 14c6vjq
Punom brzinom se zajurio nizbrdo i ubrzo nestao.

Try Me Hot je bila jako tužna i pomalo bjesna na Hollandera.On ju je pokušao zaskočiti ali mu je ona snažnim udarcem kopita u prsa jasno pokazala da ju pusti na miru.

Dani su prolazili,a krdo je sve više zaboravljalo na Conu i sve više voljelo Dazling Spirit zbog njene mudrosti i zbog svega što je napravila za krdo.No voljeli su ju samo zato što još nije pokazala svoje pravo lice i nisu upoznali pravu njenu osobnost...

Nastavak u sljedećem postu
[Vrh] Go down
Žoumiba

Žoumiba


Broj postova : 143
Join date : 16.04.2009
Age : 30
Lokacija : Svugdje po malo...

I ja sam odlučila pisati priču xD Empty
PostajNaslov: Re: I ja sam odlučila pisati priču xD   I ja sam odlučila pisati priču xD Emptysub tra 18, 2009 8:53 am

Ostavljajte komentare,zanima me kak vam se sviđa moja priča dobar
[Vrh] Go down
iv@:) AdMiNiCA
Admin
iv@:) AdMiNiCA


Broj postova : 541
Join date : 17.03.2009
Age : 31
Lokacija : Na KoNJu

I ja sam odlučila pisati priču xD Empty
PostajNaslov: Re: I ja sam odlučila pisati priču xD   I ja sam odlučila pisati priču xD Emptysub tra 18, 2009 10:30 am

presuper sladak sladak sladak SRACA sretan
[Vrh] Go down
https://plemenite-zivotinje.forumcroatian.com
Žoumiba

Žoumiba


Broj postova : 143
Join date : 16.04.2009
Age : 30
Lokacija : Svugdje po malo...

I ja sam odlučila pisati priču xD Empty
PostajNaslov: Re: I ja sam odlučila pisati priču xD   I ja sam odlučila pisati priču xD Emptysub tra 18, 2009 12:16 pm

Hvalaaaa kiss dobar
[Vrh] Go down
Amore

Amore


Broj postova : 154
Join date : 02.04.2009
Lokacija : Bjelovar-u štali-kod konja-na njemu;)

I ja sam odlučila pisati priču xD Empty
PostajNaslov: Re: I ja sam odlučila pisati priču xD   I ja sam odlučila pisati priču xD Emptysub tra 18, 2009 12:34 pm

Vaou sladak
Jabi takvu priči pisla,ej mogli li u svoju priči stvaviti neke konje iz tvoj epriče? Smile confused
[Vrh] Go down
Žoumiba

Žoumiba


Broj postova : 143
Join date : 16.04.2009
Age : 30
Lokacija : Svugdje po malo...

I ja sam odlučila pisati priču xD Empty
PostajNaslov: Re: I ja sam odlučila pisati priču xD   I ja sam odlučila pisati priču xD Emptysub tra 18, 2009 12:53 pm

Fala curke srčeko

Mmm,oke.Ali nemoj molim te mješat moju priču sa tvojom(ak kužiš kaj mislim).
[Vrh] Go down
Amore

Amore


Broj postova : 154
Join date : 02.04.2009
Lokacija : Bjelovar-u štali-kod konja-na njemu;)

I ja sam odlučila pisati priču xD Empty
PostajNaslov: Re: I ja sam odlučila pisati priču xD   I ja sam odlučila pisati priču xD Emptyned tra 19, 2009 1:40 am

OK. Wink
[Vrh] Go down
Žoumiba

Žoumiba


Broj postova : 143
Join date : 16.04.2009
Age : 30
Lokacija : Svugdje po malo...

I ja sam odlučila pisati priču xD Empty
PostajNaslov: Re: I ja sam odlučila pisati priču xD   I ja sam odlučila pisati priču xD Emptyuto tra 21, 2009 6:35 am

Krdo nije znalo da je Dazling Spirit zapravo jako zlobna i podla.
Dazling Spirit je zaplašila Conu tako što joj je rekla da u ovom krdu nije sigurno za njeno ždrijebe,jer da bi ga Hollander mogao ubiti.Tako se Cona preplašila i pobjegla.Dazling Spirit ima još zlobnih planova kako bi došla do svog cilja:postati alfa kobila krda...
NASTAVAK PRIČE
...
Stigla je zora.Konji su se probudili i krenuli nizbrdo na pašu.Odjednom Poker Prize zastane i povikne:
Hej,dali se vi sjećate kada smo mi napustili ranč?!U ljeto,a pogledajte sad lišće je već skoro otpalo sa svakog stabla nestale su ptice.Znači da je uskoro zima!
Konji su bili zbunjeni,nisu shvaćali što pokušava reći time.Dazling Spirit je mislila da se ona zabrinula pa je reklaa:
Aha,pa ne brini ja znam super način kako preživjeti zimu.Nemojte se rinuti oko hrane.

Poker Prize:Ma neee,krivo si me shavtila.To znači da smo mi već oko 3 mjeseca divlji konji!Pa pogledajte zar niste primjetili da su vam sve potkove otpale,narasla griva i repovi?

Svi konji se začuđeno međusobo pogledavaju i u čudu su se svi složili sa njom.Autumn Wind je to sve više i više podsjećalo na Kyru i koliko joj nedostaje...
Ice Queen:Dobro,krenimo sada dalje...

I svi su krenuli prateći Ice Queen.

Kada su stigli na pašu Fedora i Bliss su se išle okupati i špricati druge konje(po običaju),ali čim su ušle u vodu odmah su poskočile van.
Brrr rekla je Bliss.
Što ste tako skočile ko' da vas je netko upiknuo iglom u guzicu?-Rekla je drska Black Willow.
Fedora ju uštipne zubima i prodere se:Pa voda je hladnaaaaaaa!!!
Onda je Dazling Spirit rekla da im je bolje da se više ne kupaju jer dolazi zima i mogle bi se prehladiti.
Bliss je bila jako zahvalna na savjetu i sve se više divila D.S i njenoj pameti.

Završili su s pašom i odlučila je Ice Queen da bi trebali ići galopirati po planini.Galopirali su tako 2 sata i istraživali planinu i onda se umorni i gladni uputili do nekog malo toplijeg mjesta da se najedu i odmore.
Bliss se naravno zavalila u travu i izležavala.Black Willow je to išlo na živce pa ju je prozvala histeričnim krmetom.
Došlo bi do tučnjave da se Hollander nije upleo i razdvoji ih.
Black Willow je dobila upozorenje od Ice Queen da će biti protjerana ako ne prestane maltretirati druge konje i vrjeđati Bliss.
Slično je upozorenje dobila i Fedora jer je previše gnjavila konje.

Spustio se mrak i sa mrakom se spustila još jedna podla ideja na Dazling Willowinu pamet...

NASTAVAK U SLJEDEĆEM POSTU
[Vrh] Go down
iv@:) AdMiNiCA
Admin
iv@:) AdMiNiCA


Broj postova : 541
Join date : 17.03.2009
Age : 31
Lokacija : Na KoNJu

I ja sam odlučila pisati priču xD Empty
PostajNaslov: Re: I ja sam odlučila pisati priču xD   I ja sam odlučila pisati priču xD Emptyuto tra 21, 2009 6:44 am

piramIda je napisao/la:
Spustio se mrak i sa mrakom se spustila još jedna podla ideja na Dazling Willowinu pamet.
baš me zanima što mu je na pameti.. scratch
P.S. jedva čekan nastavak sladak
[Vrh] Go down
https://plemenite-zivotinje.forumcroatian.com
Lipizzan lover

Lipizzan lover


Broj postova : 165
Join date : 14.04.2009
Age : 30
Lokacija : štala-kuća

I ja sam odlučila pisati priču xD Empty
PostajNaslov: Re: I ja sam odlučila pisati priču xD   I ja sam odlučila pisati priču xD Emptyuto tra 21, 2009 7:26 am

priče su baš fexy.....i ja pišem jedan roman već dugo....sada sam došla do 34 stranice i baš mi ide....pišem ga samo kada me puca inspiracija onda ne mogu stati....!!!! roman je naravno o konjima....!!! bounce
[Vrh] Go down
iv@:) AdMiNiCA
Admin
iv@:) AdMiNiCA


Broj postova : 541
Join date : 17.03.2009
Age : 31
Lokacija : Na KoNJu

I ja sam odlučila pisati priču xD Empty
PostajNaslov: Re: I ja sam odlučila pisati priču xD   I ja sam odlučila pisati priču xD Emptyuto tra 21, 2009 7:38 am

wow affraid to ti je super
[Vrh] Go down
https://plemenite-zivotinje.forumcroatian.com
Lipizzan lover

Lipizzan lover


Broj postova : 165
Join date : 14.04.2009
Age : 30
Lokacija : štala-kuća

I ja sam odlučila pisati priču xD Empty
PostajNaslov: Re: I ja sam odlučila pisati priču xD   I ja sam odlučila pisati priču xD Emptyuto tra 21, 2009 8:54 am

thanksich sretan
[Vrh] Go down
Žoumiba

Žoumiba


Broj postova : 143
Join date : 16.04.2009
Age : 30
Lokacija : Svugdje po malo...

I ja sam odlučila pisati priču xD Empty
PostajNaslov: Re: I ja sam odlučila pisati priču xD   I ja sam odlučila pisati priču xD Emptypon tra 27, 2009 4:20 pm

Dakle...Spustio se mrak,a Dazling Spirit je već imala novi opaki plan.Odvela je krdo na jedno mjesto da prenoće gdje je bilo puno zmija.Ice Queen je rekla da prespava na tom mjestu gdje ima puno zmija,a ostale je udaljijla.Nadala se da će ju u zoru naći mrtvu,otrovanu zmijskim otrvom i da će napokon preuzeti status alfa kobile.
Nastavak priče:

Konji su polako tonuli u san,a Ice Queen je već duboko spavala.Nije ni slutila što ju čeka...
Prošlo je oko pola sata kad odjednom Frost(koja na sreću je ostala budna) vrsine i počne nervozno njištati.Probudila je Ice Queen i vrisnula:Zmija je na tebi!
Ice Queen se stala ritati i propinjati nebi li je skilnula sa sebe,u pomoć je priskočio i Hollander koji ju je uspješno bacio na zemlju i ubio.Ice Queen je primjetila da je Dazling Spirit cijelo vrijeme nezainteresirano stajala sa strane i gledala podmuklim pogledom.Počela joj je djelovati zastrašujuće i nije joj više vjerovala.Shvatila je da Dazling Spirit nije doronamjerna kao što se čini...

Došlo je jutro i sa njima lagani osvježavajuć povjetarac.Naravno Bliss-gunđalo je stala gunđati kako joj smeta vjetar,ovo ono.Odjednom je pomalo živčano prekine Dazling Spirit:Šta odmah sa svojim gunđanjem kvariš cjelo jutarnje dobro raspoloženje?Zadrži svoje probleme iz privatnog života za sebe!

Izgledala je zastrašujuće,barem se tako Bliss činilo.

Stigli su do mjesta za jutarnju ispašu,pili su vode i pasli travu dok je Ice Queen pozvala Dazling Spirit da razgovaraju nasamo.
I.Q:Reci,baš me zanima zašto su te tvoji izbacili iz krda...?(Upitala je sa znatiželjom i prodornim pogledom)
D.S je odbijala odgovoriti,kao da ju je sram nečega što je učinila.Uskoro se ipak odlučila odgovoriti:Evo,priznajem.Učinila sam loše djelo,i kajem se zbog toga.Pokušala sam ubiti alfa kobilu našeg krda,ali morate znati da je bila zla i htjela je nauditi ostalim konjima.Naravno vama nikada ništa takvo ne bi napravila.(Rekla je strašljivo,nadajući se da će Ice Queen povjerovati)
Ice Queen ju je gledala par sekundi nepovjerljivo i rekla:Pazi,ja te promatram.I odmahnula je glavom u znak nezadovoljstva i vratila se kod Frost.
Dazling Spirit je bila ljuta što joj Ice Queen baš i ne vjeruje,znala je da će se sada morati puno više potruditi za pridobi natrag njeno povjerenje.

Povjetarac je postajao sve blaži,hladnoća je počela zebsti konje.Odlučili su prnaći toplo mjesto za podnevni boravak i pašu,koje će i pnako biti malo jer je trava večć prekrivena mrazom.
Da stvar bude gora,počelo je snježiti.Za Castaway je to naravno značilo veselje jer će se moći valjati po bijelom snijegu.No,za ostale konje je to značilo manjak hrane,vode i topline.
Svi su se pouzdali u Dazling Spirit koja im i onako neće biti od pomoći te zime,tj. njihove prve zime na planini,u divljini,kao divlji konji suočeni sa najgorim djelom godine.
To je zato bila dobra prilika za Dazling Spiritino manipuliranje Ice Queen.Znala je da ju Ice Queen više ne želi u krdu i da je smatra uljezom,pa je brzo morala smisliti nešto pametnije od opakog plana.Manipuliranje bi bilo dobro,mislila je...

NASTAVAK SLIJEDI U SLJEDEĆEM POSTU
[Vrh] Go down
iv@:) AdMiNiCA
Admin
iv@:) AdMiNiCA


Broj postova : 541
Join date : 17.03.2009
Age : 31
Lokacija : Na KoNJu

I ja sam odlučila pisati priču xD Empty
PostajNaslov: Re: I ja sam odlučila pisati priču xD   I ja sam odlučila pisati priču xD Emptyuto tra 28, 2009 5:53 am

napeto,napeto lud
[Vrh] Go down
https://plemenite-zivotinje.forumcroatian.com
Sponsored content





I ja sam odlučila pisati priču xD Empty
PostajNaslov: Re: I ja sam odlučila pisati priču xD   I ja sam odlučila pisati priču xD Empty

[Vrh] Go down
 
I ja sam odlučila pisati priču xD
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum-sve o konjima :: Naš dnevnik i priče-
Forum(o)Bir: