Forum-sve o konjima
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forum-sve o konjima

za ljubitelje konja i životinja
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Zlostavljanje konja

Go down 
+3
iv@:) AdMiNiCA
Amore
Žoumiba
7 posters
Autor/icaPoruka
Žoumiba

Žoumiba


Broj postova : 143
Join date : 16.04.2009
Age : 30
Lokacija : Svugdje po malo...

Zlostavljanje konja Empty
PostajNaslov: Zlostavljanje konja   Zlostavljanje konja Emptysub tra 18, 2009 12:22 pm

https://www.youtube.com/watch?v=K_CuD78Odxo Mad Koji kreteni,očito im je dosadno u životu ljut
[Vrh] Go down
Amore

Amore


Broj postova : 154
Join date : 02.04.2009
Lokacija : Bjelovar-u štali-kod konja-na njemu;)

Zlostavljanje konja Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje konja   Zlostavljanje konja Emptysub tra 18, 2009 12:39 pm

Al ga imate...
E a ja imam kretene za u zatvor! Mad
[Vrh] Go down
iv@:) AdMiNiCA
Admin
iv@:) AdMiNiCA


Broj postova : 541
Join date : 17.03.2009
Age : 31
Lokacija : Na KoNJu

Zlostavljanje konja Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje konja   Zlostavljanje konja Emptysub tra 18, 2009 2:35 pm

kao bi hi preblaaaaaa,jadni konj,šta im je on skrivio ljut ljut ljut ljut ljut ljut ljut
Mrzin ihhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
[Vrh] Go down
https://plemenite-zivotinje.forumcroatian.com
Lipizzan lover

Lipizzan lover


Broj postova : 165
Join date : 14.04.2009
Age : 30
Lokacija : štala-kuća

Zlostavljanje konja Empty
PostajNaslov: zlostavaljanje konja   Zlostavljanje konja Emptypon tra 20, 2009 8:15 am

ajme dođe mi da ubijem nekoga kada vidim takve stvari....jednostavno je odvratno....meni je tata pričao kako je jedan čovjek imao kobilu koja je bila dosta mlada....a kada je konj mlad znate da je živahan! e pa on se bio napio i sada kreten takav pijan on ti ide jahati....kobila je vjerojatno osjetila da nešto nije u redu i nije se dala zajahati pa se propinjala i gizdila, a taj čovjek popiz...i uzeo onaj pik sa čime se čiste kopita i iskopao jadnoj kobili oči....tada vam je moj tata naišao i opalio šakom tog čovjeka i pozvao policiju, protiv njega su samo podigli kaznenu prijavu za zlostavljanje životinja, a kobilu su mu oduzeli....na sreću ona je i danas živa, ali nevidi na oba oka...ostala je slijepa... sladak sladak sladak
[Vrh] Go down
iv@:) AdMiNiCA
Admin
iv@:) AdMiNiCA


Broj postova : 541
Join date : 17.03.2009
Age : 31
Lokacija : Na KoNJu

Zlostavljanje konja Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje konja   Zlostavljanje konja Emptypon tra 20, 2009 8:22 am

ajmeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
ubi tog čovjeka u moje imeeeeeeeeeeeeeeee ljut ljut ljut ljut ljut ljut ljut ljut ljut ljut ljut ljut
(kobla je pametnija od njega milijardu puta)
povrača mi se od takvih ljudi
muka mu muka mu muka mu muka mu muka mu
[Vrh] Go down
https://plemenite-zivotinje.forumcroatian.com
Žoumiba

Žoumiba


Broj postova : 143
Join date : 16.04.2009
Age : 30
Lokacija : Svugdje po malo...

Zlostavljanje konja Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje konja   Zlostavljanje konja Emptypon tra 20, 2009 9:20 am

Meni je isto zlo kada vidim ili čujem tako nešto.Ma poremećeni kreteni,svi bi trebali u zatvor(a samo rijetki završe u njemu).
Stavit ću vam jedan video na koj sam se skoro zrigala8kad ga nađem ću ga stavit).
No
[Vrh] Go down
Lipizzan lover

Lipizzan lover


Broj postova : 165
Join date : 14.04.2009
Age : 30
Lokacija : štala-kuća

Zlostavljanje konja Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje konja   Zlostavljanje konja Emptypon tra 20, 2009 9:34 am

i meni se bljuva......takvi ljudi ni živjeti ne zaslužuju.....!!!!! ljut
[Vrh] Go down
iv@:) AdMiNiCA
Admin
iv@:) AdMiNiCA


Broj postova : 541
Join date : 17.03.2009
Age : 31
Lokacija : Na KoNJu

Zlostavljanje konja Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje konja   Zlostavljanje konja Emptypon tra 20, 2009 9:43 am

sve bi ja to po kratkom postupku ubila ljut ljut ljut ljut Mad Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
https://plemenite-zivotinje.forumcroatian.com
Lipizzan lover

Lipizzan lover


Broj postova : 165
Join date : 14.04.2009
Age : 30
Lokacija : štala-kuća

Zlostavljanje konja Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje konja   Zlostavljanje konja Emptypon tra 20, 2009 9:46 am

zapravo ja ih nebi ubila......to je pre jednostavno......ja bi fino svakom čovjeku/ženi nije bitno, napravila isto to što su oni napravili tom konju ili bilo kojoj životinji pa da onda vidimo........... ljut
[Vrh] Go down
Žoumiba

Žoumiba


Broj postova : 143
Join date : 16.04.2009
Age : 30
Lokacija : Svugdje po malo...

Zlostavljanje konja Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje konja   Zlostavljanje konja Emptypon tra 20, 2009 9:46 am

[Vrh] Go down
iv@:) AdMiNiCA
Admin
iv@:) AdMiNiCA


Broj postova : 541
Join date : 17.03.2009
Age : 31
Lokacija : Na KoNJu

Zlostavljanje konja Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje konja   Zlostavljanje konja Emptypon tra 20, 2009 9:56 am

gledala san to,jadni knj,kak ih stegnu uzdama Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad žvala im presječe usta Sad
[Vrh] Go down
https://plemenite-zivotinje.forumcroatian.com
Žoumiba

Žoumiba


Broj postova : 143
Join date : 16.04.2009
Age : 30
Lokacija : Svugdje po malo...

Zlostavljanje konja Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje konja   Zlostavljanje konja Emptypon tra 20, 2009 9:58 am

Najogavnije mi je ono kad počne tresti glavom na kraju.Tak često budu i paralizirani zbog tih žvala i naravno neodgovornih i poremećenih jahača. Mad
[Vrh] Go down
iv@:) AdMiNiCA
Admin
iv@:) AdMiNiCA


Broj postova : 541
Join date : 17.03.2009
Age : 31
Lokacija : Na KoNJu

Zlostavljanje konja Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje konja   Zlostavljanje konja Emptypon tra 20, 2009 10:05 am

ja bih njima stavila tu željezinu u usta Mad
[Vrh] Go down
https://plemenite-zivotinje.forumcroatian.com
Amore

Amore


Broj postova : 154
Join date : 02.04.2009
Lokacija : Bjelovar-u štali-kod konja-na njemu;)

Zlostavljanje konja Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje konja   Zlostavljanje konja Emptypon tra 20, 2009 11:46 am

Pederi:Sada su face-ono konju je kreten zadegao uzde i sam da pobjedi ma podjedit će ti ku**c muka mu muka mu muka mu zašuti
[Vrh] Go down
iv@:) AdMiNiCA
Admin
iv@:) AdMiNiCA


Broj postova : 541
Join date : 17.03.2009
Age : 31
Lokacija : Na KoNJu

Zlostavljanje konja Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje konja   Zlostavljanje konja Emptypon tra 20, 2009 11:48 am

točno tako ljut ljut ljut zašuti
[Vrh] Go down
https://plemenite-zivotinje.forumcroatian.com
Rhiannon

Rhiannon


Broj postova : 112
Join date : 19.03.2009
Lokacija : Rijeka

Zlostavljanje konja Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje konja   Zlostavljanje konja Emptysri lip 10, 2009 3:15 am

Lipizzan lover je napisao/la:
ajme dođe mi da ubijem nekoga kada vidim takve stvari....jednostavno je odvratno....meni je tata pričao kako je jedan čovjek imao kobilu koja je bila dosta mlada....a kada je konj mlad znate da je živahan! e pa on se bio napio i sada kreten takav pijan on ti ide jahati....kobila je vjerojatno osjetila da nešto nije u redu i nije se dala zajahati pa se propinjala i gizdila, a taj čovjek popiz...i uzeo onaj pik sa čime se čiste kopita i iskopao jadnoj kobili oči....tada vam je moj tata naišao i opalio šakom tog čovjeka i pozvao policiju, protiv njega su samo podigli kaznenu prijavu za zlostavljanje životinja, a kobilu su mu oduzeli....na sreću ona je i danas živa, ali nevidi na oba oka...ostala je slijepa... sladak sladak sladak

Ja bi sa njim na lomaču,a prije toga bi mu na živo iskopala oči
[Vrh] Go down
iv@:) AdMiNiCA
Admin
iv@:) AdMiNiCA


Broj postova : 541
Join date : 17.03.2009
Age : 31
Lokacija : Na KoNJu

Zlostavljanje konja Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje konja   Zlostavljanje konja Emptysri lip 10, 2009 4:42 am

stvarno nebi mogla napisat u post sto sve mislim o njima ljut
[Vrh] Go down
https://plemenite-zivotinje.forumcroatian.com
Rhiannon

Rhiannon


Broj postova : 112
Join date : 19.03.2009
Lokacija : Rijeka

Zlostavljanje konja Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje konja   Zlostavljanje konja Emptysri lip 10, 2009 5:05 am

A tek konji sa Livina Crying or Very sad
[Vrh] Go down
iv@:) AdMiNiCA
Admin
iv@:) AdMiNiCA


Broj postova : 541
Join date : 17.03.2009
Age : 31
Lokacija : Na KoNJu

Zlostavljanje konja Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje konja   Zlostavljanje konja Emptysri lip 10, 2009 6:26 am

ja san ih vidila prelijepi su.....ali neki glupi lovci..... obješen
[Vrh] Go down
https://plemenite-zivotinje.forumcroatian.com
blackie

blackie


Broj postova : 117
Join date : 27.04.2009
Age : 28
Lokacija : svugdi pomalo

Zlostavljanje konja Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje konja   Zlostavljanje konja Emptysri lip 10, 2009 8:45 am

muka mu muka mu muka mu muka mu muka mu muka mu muka mu muka mu muka mu muka mu muka mu muka mu muka mu muka mu
[Vrh] Go down
suza i maca




Broj postova : 12
Join date : 27.09.2009

Zlostavljanje konja Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje konja   Zlostavljanje konja Emptyned ruj 27, 2009 8:46 am

jbg tu je največi problem što je pola ovog neiskusni jahači ili mladi konji... al svakako ovo što rade je jako loše ...

moja kobila čim malo povučeš jače odmah se riješi jahača.. ahahahh jbg bar se neda zajebavat.. ili ga tako provoza da se usere od straha il sam zakoči naglo pa ti brate vuci sebe na podu a ne mene.. hehehe
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zlostavljanje konja Empty
PostajNaslov: Re: Zlostavljanje konja   Zlostavljanje konja Empty

[Vrh] Go down
 
Zlostavljanje konja
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kupanje konja
» Uređene slike konja
» kupujem poni konja (kobilu)
» Tražim konja ili kobilu na poklon!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Forum-sve o konjima :: Ostalo-
Forum(o)Bir: